Brillant-Herrenring zus. ca. 0,75 ct
Weißgold 585, RW 69, 9,4 g, Gebrauchsspurenøg9
12.06.2017 - 16:00
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 12.06.2017 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.06. - 12.06.2017 |