Altschliff Brillantring
Gold 585, Altschliffbbrillanten zus. c ca. 0,45 ct, RW 55, 6,6 gøg7
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
25.06.2020 - 10:30
- Vyvolávací cena:
Altschliff Brillantring
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 25.06.2020 - 10:30 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 19.06. - 25.06.2020 |