Autogrammkarte Michael Schumacher
Farbfoto, handsigniert, ca. 20 x 29 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
30.06.2020 - 15:18
- Vyvolávací cena:
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 30.06.2020 - 15:18 |
Místo konání aukce: | Linz |