Brillant Damenring
Gold 585, Altschliffbrillanten in Silberfassungen, zus. ca. 0,70 ct, RW 60, 2,4 gøg2
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
12.06.2017 - 16:40
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Brillant Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 12.06.2017 - 16:40 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.06. - 12.06.2017 |