Christian Ludwig Attersee *
(Preßburg 1940 geb.) Betitelt "Nibelungenstraße, Kaiserstraße, Weberstraße", rechts unten signiert und datiert Attersee (19)92, Mischtechnik auf Papier, ca. 31 x 22 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
07.06.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
- Vyvolávací cena:
Christian Ludwig Attersee *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.06.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 01.06. - 07.06.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena: