Paul Flora *
(Glurns 1922-2009 Innsbruck) "Hochradfahrer", rechts unten signiert Flora, Radierung in Farbe, nummeriert 233/250, ca. 11 x 15 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
07.06.2017 - 15:10
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Paul Flora *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.06.2017 - 15:10 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 01.06. - 07.06.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.200,- -
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-