Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) Betitelt "Gute Wünsche", rechts unten signiert und datiert H. Kobinger (19)64, Holzschnitt, ca. 34 x 19 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
07.06.2017 - 15:18
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Hanns Kobinger *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.06.2017 - 15:18 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 01.06. - 07.06.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena: