Joan Miro *
(Montroig 1893-1983 Palma de Mallorca) Titelblatt für "Derriere le miroir", Farblithografie, ca. 35 x 55 cm (Passepartout-Ausschnitt), Mittelfalz, verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
01.06.2017 - 15:39
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Joan Miro *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 01.06.2017 - 15:39 |
Prohlídka: | 26.05. - 01.06.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: