Brillantsolitär
Damenring, Gold/Weißgold 585, ein Altschliffbrillant ca. 0,35 ct, RW 55, 1,6 gøg2
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
02.07.2020 - 10:06
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Brillantsolitär
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 02.07.2020 - 10:06 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |