Brillantsolitärring ca. 1,20 ct
Weißgold 585, Altschliffbrillant ca. 1,20 ct, RW 53, 2,4 gøg2
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
02.07.2020 - 11:22
- Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 02.07.2020 - 11:22 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |