Hans Neugebauer*
(Wien 1892-1972) Arkadenhof im Kahlenbergerdorf, signiert Hans Neugebauer, Öl auf Karton, 51 x 36 cm, gerahmt,
06.07.2020 - 10:16
- Vyvolávací cena:
Hans Neugebauer*
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.07.2020 - 10:16 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |