Alfred Radl *
(Wolfsberg 1947 geb.) "Ohne Titel", signiert, Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 47 x 67 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.07.2020 - 10:29
- Vyvolávací cena:
Alfred Radl *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.07.2020 - 10:29 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |