Pepo Grabner
(Klagenfurt 1897-1991) "Straßenszene", signiert P Grabner, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 30 x 42 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.07.2020 - 10:54
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Pepo Grabner
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.07.2020 - 10:54 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |