Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) Am Hoftor, signiert: E Balluf, datiert: (19)74, Aquarell-Mischtechnik auf Platte, Passepartout-Ausschnitt ca. 18,5 x 25 cm, Plattengröße ca. 33 x 33 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
14.07.2020 - 15:24
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Ernst Balluf *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 14.07.2020 - 15:24 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: