Oskar Kokoschka *
(Pöchlarn 1886-1980 Villeneuve) Specht, Nachlass-Stempel: O Kokoschka/72, Lithographie in Farbe auf Arches Bütten, Blattgröße ca. 65,5 x 47,5 cm, verglast, gerahmt, WVZ Wingler/Welz 5010
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
14.07.2020 - 15:28
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Oskar Kokoschka *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 14.07.2020 - 15:28 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 75,-