Schmuckset
Gold 585, je 1 Brillant, best. aus: 1 Ring RW 53, 1 Paar Ohrsteckhänger, zus. 10,6 g øg11
Expert: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
21.07.2020 - 15:07
- Vyvolávací cena:
Schmuckset
Expert: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 21.07.2020 - 15:07 |
Místo konání aukce: | Linz |