Diamantbrosche zus. ca. 1,10 ct
Gold 585, Altschliffbrillanten und -diamanten, Achtkantdiamanten, in Platin gefasst, eine Kulturperle, 12,3 gøg12
21.07.2020 - 15:36
- Dosažená cena: **
EUR 650,-
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 21.07.2020 - 15:36 |
Místo konání aukce: | Linz |