Edward Harrison Compton *
(1881-1960) zugeschrieben/attributed Winterlandschaft, Signaturfragment E. Harrison Compton, Aquarell, Deckweiß auf Papier,25 x 20 cm, Passep., gerahmt, stark gebräunt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
06.06.2017 - 15:46
- Dosažená cena: **
EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Edward Harrison Compton *
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Aukce: | Výtečný Obrazy |
Datum: | 06.06.2017 - 15:46 |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.900,- -
Vyvolávací cena:
EUR 900,- -
Vyvolávací cena: