Georg Fischhof
(Wien 1859-1914) Rehe bei der Tränke, signiert und datiert G. Fischhof (1)900,Öl auf Leinwand, 46 x 31 cm, verglast, gerahmt,
20.07.2020 - 10:14
- Vyvolávací cena:
Georg Fischhof
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 20.07.2020 - 10:14 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: