Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.),"Nachtvorstellung", signiert "Kumpf" , Radierung, betielt und bezeichnet e/a (preuve d'Artiste), Plattenmaß ca. 23,5 x 31 cm, verglast, gerahmt, stockfleckig
20.07.2020 - 10:20
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Gottfried Kumpf *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 20.07.2020 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.200,-