Brillantring zus. ca. 0,25 ct
Gold Weißgold 750, RW 54, 6,4 g Tragespurenøg6
05.08.2020 - 10:10
- Vyvolávací cena:
Brillantring zus. ca. 0,25 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 05.08.2020 - 10:10 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 22.07. - 05.08.2020 |