Franz (Frantisek) Xaver Diblik *
(Nalzovice 1887-1955 Prag) Knabenportrait, signiert: F. X. Diblik, datiert: 1929, Öl auf Leinwand, ca. 57,5 x 47,5 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
28.07.2020 - 15:06
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 28.07.2020 - 15:06 |
Místo konání aukce: | Linz |