Keist Marko Vukovic *
(1892-1973) Stillleben mit Flieder, signiert: K. Vukovic, Öl auf festem Karton, ca. 30 x 39,5 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
28.07.2020 - 15:22
- Dosažená cena: **
EUR 90,-
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Keist Marko Vukovic *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 28.07.2020 - 15:22 |
Místo konání aukce: | Linz |