Altschliffbrillantring zus. ca. 0,80 ct
Weißgold 585, 3,7 g, RW 53, Ware aus PrivatbesitzøG4
23.07.2020 - 10:50
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 23.07.2020 - 10:50 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 17.07. - 23.07.2020 |