Altschliffbrillant Ring zus. ca. 0,65 ct
Gold 585, zwei Altschliffbrillanten, ein synth. Saphir, RW 63, 7,3 gøG7
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
alexander.mauthner@dorotheum.at
07.06.2017 - 16:01
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové - Asta di Festa del papà |
Datum: | 07.06.2017 - 16:01 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 31.05. - 07.06.2017 |