Brillantsolitär ca. 1,20 ct
Gold 585, 9 g, RW 53, Tragespuren, Brillant mit OberflächenmerkmaløG9
Expert: Andrzej Nalaskowski
Andrzej Nalaskowski
01/523 71 83
neubau@dorotheum.at
07.06.2017 - 16:07
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Brillantsolitär ca. 1,20 ct
Expert: Andrzej Nalaskowski
Andrzej Nalaskowski
01/523 71 83
neubau@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové - Asta di Festa del papà |
Datum: | 07.06.2017 - 16:07 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 31.05. - 07.06.2017 |