Hans Zachmann
(Deutsch 1897-1953) Flussufer, handsigniert, datiert H. Zachmann München 1925, Öl auf Malkarton, Bildausschnitt 30,5 x 40 cm, gerahmt, Altersspuren REDUZIERT
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
10.08.2020 - 15:38
- Vyvolávací cena:
Hans Zachmann
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 10.08.2020 - 15:38 |
Místo konání aukce: | Graz |