Franz Brenner
(Wien 1873-1945) Die Staatsoper in Wien, signiert F. Brenner, Aquarell auf Papier, 27 x 39,5 cm, gerahmt, (BH)
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
04.08.2020 - 10:19
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Franz Brenner
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 04.08.2020 - 10:19 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: