Künstler 19. Jhdt.
Marienkrönung, Öl auf Leinwand, 46 x 35 cm, gerahmt, doubliert
03.08.2020 - 10:23
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Künstler 19. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.08.2020 - 10:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |