Rudolf Hradil *
(Salzburg 1925-2007 Wien) Über den Dächern, signiert unten rechts: R. Hradil, nummeriert: 49/50, Radierung, ca. 16,5 x 30 cm, Passepartout, gerahmt (900000430)
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
30.07.2020 - 15:45
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Rudolf Hradil *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 30.07.2020 - 15:45 |
Prohlídka: | 24.07. - 30.07.2020 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena:
EUR 700,- -
Vyvolávací cena:
EUR 700,-