Brillant Ring
Gold 585, ein Brillant, ca. 0,20 ct, RW 63, 6,8 g, Tragespurenøg7
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
20.08.2020 - 10:47
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Brillant Ring
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 20.08.2020 - 10:47 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |