Brillantsolitär ca. 0,50 ct
Weißgold 585, RW 58, 2,6 gøg3 Tragespuren
31.08.2020 - 15:39
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär ca. 0,50 ct
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 31.08.2020 - 15:39 |
Místo konání aukce: | Graz |