Brillantsolitär ca. 0,10 ct
Weißgold 585, RW 54, 7,9 gøg8 Tragespuren
31.08.2020 - 15:45
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Brillantsolitär ca. 0,10 ct
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 31.08.2020 - 15:45 |
Místo konání aukce: | Graz |