Diamantsolitär ca. 0,20 ct
Gold 585, ein Altschliffbrillant, RW 62, 4,5 gøg5
31.08.2020 - 16:10
- Vyvolávací cena:
Diamantsolitär ca. 0,20 ct
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 31.08.2020 - 16:10 |
Místo konání aukce: | Graz |