Künstler um 1900
Ruderer am See, signiert F. Koch (nachgezogen), Öl auf Karton, 28 x 34 cm, gerahmt,
17.08.2020 - 10:08
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Künstler um 1900
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 17.08.2020 - 10:08 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |