Jean Honore Fragonard Druck
(Grasse 1732-1806 Paris) Der Kuss, bezeichnet Fragonard, Druck auf Papier, 53 x 62 cm, gerahmt, vergl.,
17.08.2020 - 10:13
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Jean Honore Fragonard Druck
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 17.08.2020 - 10:13 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |