Künstler um 1850
Gebirgssee, undeutlich signiert F. Heu.., datiert (1)849, Aquarell auf Papier, 34,5 x 45, PAssep., gerahmt,
17.08.2020 - 10:18
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1850
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 17.08.2020 - 10:18 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |