Anton Weinberger
(München 1843-1912 Wiesbaden),"Auerhahn", signiert u. nummeriert "A. Weinberger, VIIa), Öl auf Leinwand, ca. 100 x 70 cm, gerahmt, Altersspuren, Rahmen beschädigt
17.08.2020 - 10:20
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Anton Weinberger
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 17.08.2020 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |