Brillant/Smaragdarmkette
Gold/Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,90 ct, Länge ca. 18 cm, 21,4 g øG21 Tragespuren
07.09.2020 - 15:30
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Brillant/Smaragdarmkette
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 07.09.2020 - 15:30 |
Místo konání aukce: | Graz |