Rubin Brillantring
Gold 580 Altschliffbrillanten zus. ca.0,38 ct RW54,5 österr. Amtspunze 1872-1922 3,4 g
Expert: Verena Bergmann
Verena Bergmann
+43-512-567 439
verena.bergmann@dorotheum.at
27.08.2020 - 11:05
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Rubin Brillantring
Expert: Verena Bergmann
Verena Bergmann
+43-512-567 439
verena.bergmann@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 27.08.2020 - 11:05 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 14.08. - 27.08.2020 |