Brillant Diamantring zus. ca. 1,20 ct
Weißgold 585, Altschliffbrillant und -diamanten zus. ca. 1,00 ct, kl. Diamanten zus. ca. 0,20 ct, RW 57, 7,7 gøg8
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
27.08.2020 - 11:19
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 27.08.2020 - 11:19 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Položky z jiných aukcí
- Helmut W. Hundstorfer (geb. 1947 Linz), Glaskugel (Paperweight)
- Brillantsolitär Ring ca. 0,50 ct
- LKW "Renault Kangoo Express Medium Energy dCi 90 L1 Euro 5",
- Amethyst Ohrgehänge