F. Oskar Knapp *
(1914 geb.) Reiches Stillleben mit Obst, signiert F. O. Knapp, Öl auf Holz, 30 x 40 cm, gerahmt,
31.08.2020 - 10:05
- Vyvolávací cena:
F. Oskar Knapp *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 31.08.2020 - 10:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |