Celesztin Pallya
Kühe auf der Weide, signiert Pallya Celesztin, Öl auf Holz,15 x 23 cm, gerahmt,
31.08.2020 - 10:11
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Celesztin Pallya
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 31.08.2020 - 10:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |