Rudolf Otto Zwickel-Zwickel
dorfer * (Wien 1887-1975 erwähnt), rückseitig betitelt "Abend am See", signiert "R. Zwickels.",Öl auf Karton ca. 28 x 29 cm, gerahmt
31.08.2020 - 10:12
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Rudolf Otto Zwickel-Zwickel
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 31.08.2020 - 10:12 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |