Kraus 20. Jhdt.
Dolomiten, Langenkofel von der Pordojstrasse, signiert und datiert Kraus 1945, Öl auf Platte, 45 x 61 cm, gerahmt,
31.08.2020 - 10:14
- Vyvolávací cena:
Kraus 20. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 31.08.2020 - 10:14 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |