Künstler 20. Jhdt.
Blumen in Vase, unleserlich signiert, Öl auf Platte, 59 x 39 cm, gerahmt,
31.08.2020 - 10:15
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Künstler 20. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 31.08.2020 - 10:15 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |