Brillantring zus. ca.0,90 ct
Gold/Weißgold 585, Altschliffbrillanten, RW 57, 10,4 gøg10
03.09.2020 - 10:39
- Vyvolávací cena:
Brillantring zus. ca.0,90 ct
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 03.09.2020 - 10:39 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |