Robert Hammerstiel *
(Werschetz/Banat 1933 geb.) Bethanien in Israel, signiert und datiert unten rechts: Hammerstiel (19)89, Tuschfeder auf Papier, ca. 19 x 23 cm, Passepartout, ungerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
03.09.2020 - 15:32
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Robert Hammerstiel *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 03.09.2020 - 15:32 |
Prohlídka: | 28.08. - 03.09.2020 |
Další objekty umělce
Robert Hammerstiel * 2, Bilder:
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: