Robert Hammerstiel *
(Werschetz/Banat 1933 geb.) Berg bei Jericho - 1989, Tuschfeder auf Papier, ca. 19 x 23 cm, Passepartout, ungerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
10.09.2020 - 15:42
- Vyvolávací cena:
Robert Hammerstiel *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 10.09.2020 - 15:42 |
Prohlídka: | 04.09. - 10.09.2020 |
Další objekty umělce
Robert Hammerstiel * 2, Bilder:
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: