Robert Hammerstiel *
(Werschetz/Banat 1933 geb.) Berg Tabor - Galiläa- 1989, bezeichnet unten rechts, Tuschfeder auf Papier, ca. 19 x 23 cm, Passepartout, ungerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
10.09.2020 - 15:43
- Vyvolávací cena:
Robert Hammerstiel *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 10.09.2020 - 15:43 |
Prohlídka: | 04.09. - 10.09.2020 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.200,- -
Odhadní cena:
EUR 2.600,- do EUR 3.500,- -
Vyvolávací cena: